Hp bilgisayar servis takip

Neden HP Servis Türkiye?

HP ürün , sarf malzeme ve teknik servis ihtiyaçlarınızla ilgili firmanıza özel çözümler için bize ulaşın ve uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alın…. İstanbul içi tüm semtlerde bakım onarım ve teknik destek vermekteyiz. HP Teknik Servisi , profesyonel ekibi, teknolojik cihaz altyapısı, lojistik servis ağı ile İstanbul içinde hizmet veren bir teknik servis firmasıdır.

HP Yazıcı Kartuşu Satışımız mevcuttur. Kartuş bilgisi almak için bizi arayabilir veya numaranızı bırakabilirsiniz. HP Plotter Kafa satışımız mevcuttur.

HP SERVİS ADANA 0322 363 64 00 - 0532 494 50 56

Bilgi almak için bizi arayabilir veya numaranızı bırakabilirsiniz. Servisimizde yapılan bütün işlemler arızanın durumuna göre 6 ile 24 ay sürelerde garantili ve uygun fiyatlıdır. HP Servis için: öncelikle profesyonel ve tecrübeli bir ekip, sonrasında da gelişmiş teknolojik cihazların kullanılması gerekmektedir.

İstanbul HP Teknik Servisi olarak bu konuda sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek ve yoğun arızalı notebook onarımlarımız sonucun da elde ettiğimiz tecrübe ile garantili olarak HP Servisi ve Onarımını yapmaktayız. HP Teknik Servis Hizmetlerimiz. Nisan 29, HP Printer Servis.

Beğendin mi? Not:   Hp teknik servisimize  gelen bütün hp notebook — hp laptop bilgisayarlarınıza onay alınmadan kesinlikle işlem yapılmamaktadır!

Telefon ile bize ulaşan müşterilerimizin  Hp  Teknik Servis  personeline notebook modeliyle birlikte notebook bataryasının altında bulunan model numarasını ileterek adresimizden teslim alınabilir veya semtinize en yakın araçlı teknik servis personeli yönlendirilerek ücretsiz sevkiyat yapılmaktadır. Adresimizden veya adrese teslim edilen hp notebook bataryalarının uzun ömürlü kullanılması hakkındaki detaylı bilgiler  Hp  teknik servis   personelimiz tarafından sizlere iletilecektir.

Not: Servisimize gelen bütün hp notebook — hp laptop bilgisayarlarınıza onay alınmadan kesinlikle işlem yapılmamaktadır! Hp notebook laptop bilgisayarlarınızın lcd ekran panelleri modellere ve boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Notebook lcd ekran ölçüleri 11,1 — 13,3 — 15,6 — 15,4 — 17,1 vb. Telefon aracılığıyla bize ulaşan müşterilerimizin cihazlarını teknik servis birimimize ulaştırmalı veya size en yakın araçlı Hp  teknik servis  personelimiz tarafından ücretsiz olarak adresinizden teslim alınarak onayınız doğrultusunda notebook lcd ekran değişimi yapılıp tekrar adresinize teslim edilmektedir.


 • Yardım Merkezi - Servis ve Garanti | Teknosa;
 • HP Laptop Notebook Tamiri.
 • Hp Servis | Hp Laptop Servisi | Hp Servisi.
 • uzaktan takip kamera!
 • Faktör Bilgisayar!
 • Hp Servisi adana?
 • samsung telefonda program indirme.

Daha performanslı ve kullanışlı bilgisayar düşünecek olursak bunun laptop olduğunu söyleyebiliriz. Laptoplar bizlere koca bir dünyayı gittiğimiz her yere rahatça ve kolayca götürebilmemizi sağlıyor. Kolay kullanımı, taşıma özelliği ve hafifliğiyle bizlere ekstra avantajlar sunan dizüstü bilgisayarların bazı dezavantajları da yok değil. Bu dezavantajlara örnek verecek olursak herhangi bir arıza durumunda masaüstü bilgisayar gibi müdahale etme şansımız yok.

Arıza durumunda laptopu servise göndermemiz gereklidir. Örneğin Hp marka bir laptopunuz var ve arızalandı. Servise göndermeniz gereklidir. Herhangi bir Hp Servis noktasından birine ulaşarak arıza durumuyla ve garanti durumuyla ilgili bilgi verip ne yapmanız gerektiği konusunda da bilgi almalısınız.

Hp Notebook Servisleri , sizlere yapmanız gerekenleri anlatacak. Önce sizlere arıza durumuyla ilgili birkaç test uygulamanız konusunda istekte bulunabilirler. Cihazınızın hangi parçasında arıza olduğunu tespit etme konusunda yapılan bu testler sonucunda arızayı daha önceden tespit etmek tamir sürecini hızlandıracak ve cihazınızın daha kısa sürede sizlere ulaştırılması sağlanacak.

Yapmanız gereken işlemlerin başında eğer bilgisayarınıza ulaşabiliyorsanız dosya yedekleme yapmanız şiddetle önerilir. Çünkü dosyalarınızı yedeklemek tamamen sizlerin sorumluluğundadır. Dosyalarınızı yedeklemediğiniz takdirde silinme ihtimali söz konusudur ve mağdur duruma düşebilirsiniz. Daha sonra işte laptopunuzu güzel bir şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Öncelikli olarak varsa orijinal kutusuna koymanız tavsiye edilir. Birçok kullanıcı bilgisayarlarının orijinal kutularını saklamamakta ve lazım olmaz düşüncesiyle çöpe atmaktadır.

hp teknik servis - ekşi sözlük

Bizce yanlış bir düşüncedir ve orijinal kutuların saklanması gereklidir. Çünkü herhangi bir arıza durumunda cihazınız uzun bir yolculuğa çıkacak ve bu yolculuk sırasında hasar görme ihtimali var. Bu durumda cihazınızı en iyi muhafaza edecek olan orijinal kutusudur. Eğer orijinal kutusu mevcut değilse cihazınızı uygun bir koliye koyarak hasar almayacak şekilde güzelce paketlemeniz gereklidir. Paketleme işlemini yaptıktan sonra Hp Notebook Servisi tarafından adresinize yönlendirilecek olan kargo firmasını beklemeye başlayabilirsiniz.

Anlaşmalı kargo firması cihazınızı adresinizden alarak Hp Servisine götürerek tamirat işlemi başlatılır. Varsa arızalı parça tamir edilir veya yenisi sipariş edilerek arızalı olanla değiştirilir. Bu süreç bilgisayarınızdaki arıza durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama 1 hafta gibi bir sürede cihazınızın tamiratı tamamlanmış olabilir. Bu süre biraz daha uzaman ihtimali de vardır.

HP Laptop Notebook Tamiri

Parça temini ve parçanın kargodan teknik servise gelene kadar geçirdiği süre göz önüne alınırsa süre uzayabilmektedir. Cihaz arızalı parçanın onarılması ya da değiştirilmesinin ardından birtakım testlere tabi tutularak arızanın giderildiğinden emin olunur. Bu durumda testi geçen cihazlar tekrardan anlaşmalı kargo firmasıyla alınmış olduğu adrese geri gönderilir. Yorum navigasyonu.


 1. Hp Servis Müşteri Hizmetleri.
 2. telefon görüşme kaydetme programı;
 3. Hp Teknik Servis !!!.
 4. Servis Formu. Hp Notebook Servis.

  Etiket: beylikdüzü hp yetkili servisi

  Hp Servis Türkiye. Hp Pavilion Hp Pavilion adı ile üretilen Hp marka laptoplar dış tasarımı ve iç donanım özellikleriyle çoğu laptoptan daha farklı performans sergilemektedir. Hp Yedek Parça Hp servis Türkiye olarak cihazlarınız için ihtiyacınız olacak tüm yedek parçaları orijinal olarak kullanıyoruz. Hp Aksesuar Çeşitli Hp laptop aksesuarlarını sunduğumuz Hp servis Türkiye teknik servisimizde laptop ve notebooklarınızı keyifle kullanabilirsiniz.